شركت نوين صنعت در سال 1376 با هدف ارائه خدمات فني ، مهندسي به صنايع كشور تأسيس و فعاليت خود را آغاز نمود  اين شركت در زمينه اتوماسيون صنعتي وابزار دقيق از سال 2007 موفق به دريافت نمايندگي رسمي و انحصاري فروش و خدمات پس ازفروش از كمپاني New Cosmos ژاپن (يكي از اولين و بزرگترين توليد كنندگان انواع گازسنج و نشت ياب گازدر جهان) گرديد.

شركت نوين صنعت افتخار همكاري با چندين كمپاني معتبر ژاپني و اروپایی ديگر را به عنوان نماينده انحصاري فروش و خدمات پس از فروش در ايران  و برخي كشورهاي منطقه را دارد.

 

توليد كننده انواع نشت ياب  و گازسنج هاي  پرتابل و ثابت

 

  • تولید کننده انواع آنالايزر و دتکتور گاز و سيستمهاي ایمنی و اطفاء حریق

    انواع سيستمهاي هشداردهنده و قطع اتوماتيك جريان گاز هنگام نشت

     كليه تجهيزات خطوط انتقال گاز شامل انواع گاورنر، ولو ، فيلتر و...


 گروه مهندسي بازرگاني نوين صنعت در بخش خدمات پس از فروش و کالیبراسیون ، با بهره گیری از پرسنل متخصص و مجرب آموزش ديده در كمپانيهاي معنبر خارجي و استفاده از تجهیزات استاندارد ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط در حداقل زمان ممکن می باشد. کادر مجرب خدمات پس از فروش این شرکت مجری چندین پروژه در داخل و خارج کشور می باشد که از جمله به پروژه نصب ، راه اندازی و کالیبراسیون دتکتورهای ثابت در شرکت   ATLAS HONDA LIMITED  پاکستان می توان اشاره نمود .

گروه مهندسي بازرگاني نوين صنعت با در اختیار داشتن نمایندگی رسمي يكي ازشركتهاي بازرگاني معتبر ژاپن با عنوان  HOSODA TRADING CO., LTD و تأسيس و بازگشايي دفتر بازرگاني اين شركت در توكيوي ژاپن قادر به تأمين مجموعه وسيعي از ابزار و تجهيزات مورد نياز صنايع مختلف كشور بوده و با تكيه بر پرسنل مجرب و متخصص خود كليه مراحل بازدید از سایت، تبادل نظر پیرامون مسائل فنی، ارائه پيشنهاد راه حل بهينه ، همچنین خدمات پس از فروش شامل نصب، راه اندازی، آموزش، کالیبراسیون، تعمیر و تأمین قطعات یدکی را برای تجهیزات ارائه شده به انجام می رساند.

               

شركت نوين صنعت در ليست تأمین کنندگان  مورد تأئيد شركت ملي گاز ايران ، صنايع نفت ، پتروشيمي و صنايع نيروگاهي كشور قرار داشته و  صنايع فولاد ، سيمان ، صنايع غذايي و داروسازي از جمله مهمترين مشتريان اين شركت مي باشند. 

Copyright 2014 . کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نوین صنعت می باشد .
... ... ...